ВМС планират операция за издирване на изчезналия риболовен кораб


Дата: 20/02, 08:27

Снимка: ВМС

Продължава издирването на тримата рибари, които изчезнаха в морето между Созопол и Приморско. Сигналът от радарите на кораба е бил изгубен в сряда преди обед.

Военноморските сили планират операция за подводно обследване на предполагаемото място на потъване на риболовния кораб на капитан Христо Спасов край Маслен нос, потвърди за БНР началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов. 

В операцията ще бъдат включени водолази и подводни дронове. Вчера в района бяха локализирани нефтени петна.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



През цялата нощ остава затворен за движение пътят София - Самоков
Дата: 20/02, 23:10

Норвегия постави рекорд по медали на Олимпийските игри
Дата: 20/02, 23:00

Отстъпка за жилище за младоженци: международна корпорация стартира кампания за 14 февруари във Варна
Дата: 20/02, 23:00

Йордан Иванов, ДСБ за случая "Петрохан": "Чудовищна гавра с паметта на жертвите" са твърденията за връзки с партията
Дата: 20/02, 22:50

Криминалистът Савов с нова версия: Тримата в "Петрохан" са се готвили да избягат
Дата: 20/02, 22:46

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия