Кадър БНТ
Капитанът на националния тим по футбол на Аржентина Лионел Меси увеличи головия си актив на Световното първенство в Северна Америка, след като се разписа за успеха на актуалния шампион над Йордания с 3:1 в последния кръг от груповата фаза.
Меси натрупа 6 попадения на Мондиал 2026, а освен това се разписа в рекорден седми пореден мач на световни финали, посочва БТА.
"Още една победа, за да завършим груповата фаза. Продължаваме заедно", написа Меси в социалните мрежи скоро след успеха, който осигури на тима първото място в група J.
Сега аржентинците ще се изправят срещу дебютанта Кабо Верде на 1/16-финалите на Световния шампионат, а двубоят предстои на 4 юли от 1:00 ч. сутринта българско време.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Изтъняването на озоновия слой над Антарктида е причината за охлаждането на Южния океан
Дата: 05/07, 02:00
Анчелоти: Само сър Алекс Фъргюсън може да ми дава съвети във футбола
Дата: 05/07, 01:00
Петър Стоянов: Българското кино има сериозни успехи и опровергава твърденията, че културата не се развива
Дата: 05/07, 00:30