Снимка: Пиксабей
Програмата за начално обучение по плуване за деца от 8 до 12-годишна възраст на басейн „Делфини“ продължава, съобщиха от ОП „Спорт – Варна“.
Тренировъчният процес ще започне на 22 септември (понеделник), като записването за курса е в периода от 16 до 21 септември 2025 г. на касата на плувния басейн от 7 до 13 ч. и от 14 до 20 ч. При записване родителите ще получат по-подробна информация за графиците и часовете на провеждане на обучението, както и за имената и контактите на треньорите.
Обучението е безплатно и включва 20 учебни часа, като на касата на ПБ „Делфини” се заплаща такса от 20 лева за вход в басейна. Тренировките се провеждат три пъти седмично в сутрешните или следобедните часове, в зависимост от избрания от семействата график.
Организатори са ОП „Спорт - Варна“, Дирекция „Спорт“ към Община Варна и спортните клубове, ползващи безвъзмездно общинските спортни бази. За допълнителна информация - ПБ „Делфини“ на тел: 052 820 640.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 06/03, 03:10
На 6 март рожден ден празнува Надежда Йорданова
Дата: 06/03, 03:00
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 06/03, 02:20
МОК отличи Иля Малинин" за честна игра“ след Олимпиадата в Милано
Дата: 06/03, 02:00
Еврокомисарят Магнус Брунер: Обстановката в Близкия изток създава предизвикателства за сигурността в ЕС
Дата: 06/03, 01:45