кадър: Макс спорт
Българският национал Александър Везенков бе видимо доволен от победата на клубния му тим Олимпиакос над Апоел Тел Авив с 89:85 в мач от баскетболната Евролига в пълната "Арена 8888" в София.
"Много се радвам, защото успяхме да напълним зала, която не се е пълнила за баскетболен мач.
Дано това е началото, за да се запалят децата по баскетбола. Но най-важното е, че победихме", заяви Везенков, допълва БТА.
Гръцкият шампион надви израелския тим с 89:85 в мач от предпоследния 37-и кръг на Евролигата пред рекордните за баскетболна среща у нас над 11 000 зрители. Двубоят бе наблюдаван на живо от легендата на българския футбол Христо Стоичков, който бе заел мястото си до скамейката на гръцкия гранд. Победата пък означава, че почти сигурно Александър Везенков и компания ще завършат на първо място редовния сезон в турнира.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иранците са без достъп до интернет повече от 1000 часа
Дата: 11/04, 10:37
Геша след 8:0: Искаха да се надиграват с нас, но не им се получи
Дата: 11/04, 10:32
Закрит басейн и повече спорт за децата: нова визия за Варна
Дата: 11/04, 10:30
Съдията на Вечното дерби носи късмет на ЦСКА
Дата: 11/04, 10:28