Булфото
Директорът на Национален парк "Рила" Красимир Андонов е катастрофирал след шофиране в нетрезво състояние, казаха пред БНР от прокуратурата в Кюстендил.
Инцидентът е станал около 18:30 часа снощи в село Боровец, община Кочериново. По случая е образувано досъдебно производство.
От полицията информират, че 48-годишен водач на лек автомобил "Тойота" се е блъснал в сградата на гробищния парк на село Боровец, общ. Кочериново. При обслужването на произшествието от служители на РУ Рила на водача са направени тестове с техническо средство за употреба на алкохол и наркотични вещества, резултатите са положителни – 2.31 промила алкохол в издишания въздух и наличие на канабис.
Пострадалият водач е настанен в благоевградска болница, взета му е и кръв за анализ.
От Районна прокуратура-Кюстендил тази сутрин потвърдиха, че катастрофиралият водач в с. Боровец е директорът на НП "Рила"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Огромен флот на САЩ се е запътил към Иран
Дата: 23/01, 10:21
КУБ Кънстракшън разшири строителните си правомощия в България
Дата: 23/01, 10:20
Над 120 души са преминали за денонощие през двете болници в Русе с травми и счупвания заради поледицата
Дата: 23/01, 10:17
Варненци: Автобус на спирката "Св. Константин и Елена" минава по-рано. За мач ли бърза шофьорът?
Дата: 23/01, 10:15
Слави Василев: България ще спечели от Съвета за мир, защото ще има пряка връзка с Тръмп
Дата: 23/01, 10:121 Коментар