Снимка: Васил Петрийски/Фейсбук
Самолет от Лондон до София се приземи аварийно в Мюнхен заради пиян пътник на борда. Това написа в профила си във Фейсбук дизайнерът Васил Петрийски, който е бил на борда. Той публикува и снимка от самолета.
"Пиян български гражданин подлуди самолета. Започна да тероризира пътниците. Група от млади балканци с големи мускули и татуировки започнаха да го налагат здраво! Беше шокиращо", написа Петрийски.
По думите му стюардите и стюардесите са били безпомощни в така създалата се ситуация. Така в крайна сметка самолетът се е приземил в Германия, допълва Нова тв.
"От самото начало беше ясно, че господина нямаше място в самолета. Носеше шише уиски, от което отпиваше големи глътки. Въпреки това RAYAN го настаниха. Това е абсолютно възмутително", написа още Васил Петрийски.
Самолетът трябвало да кацне на летище "Васил Левски" в София снощи в 21:50 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
НИМХ обяви жълт и оранжев код за проливни дъждове за понеделник
Дата: 25/01, 13:55
КУБ Кънстракшън разшири строителните си правомощия в България
Дата: 25/01, 13:52
Напрежение между РИОСВ - Велико Търново и представители на "Кроношпан"
Дата: 25/01, 13:49
Арман Бабикян за Иво Христов: Мрачен професор, човекът си нареди някаква карта на света, в която имаше САЩ, Русия и някаква Евразия
Дата: 25/01, 13:48
Слави Василев: „Боташ” не е проблем. Той не е 500 000 долара на ден. Радев ще го развие
Дата: 25/01, 13:421 Коментар