снимка: Булфото
Турнирът в Акапулко, в който трябва да участва и първата ни ракета Григор Димитров, може да бъде отменен.
Местните медии говорят за „национално извънредно положение“, след като при акция на армията е ликвидиран Немесио Осегера Сервантес – Ел Менчо, босът на страховития картел „Халиско – ново поколение“ (CJNG).
Отговорът на картела не закъсня. Престрелки, подпалени автомобили, барикади от горящи автобуси, блокирани магистрали. В щатите Халиско, Колима и Мичоакан животът е натиснал аварийната спирачка – училища и бизнеси затворени, улиците опустели, пише Tenniskafe.
Летището в Гуадалахара спря работа, след като въоръжени мъже блокираха достъпа и откриха огън в близост до терминалите. Туристическият рай започна да прилича на военна зона.
Организаторите на турнира в Акапулко уверяват, че протоколите за сигурност са задействани и всичко върви по план и засега.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Музеят на Възраждането във Варна предлага специална образователна програма, посветена на 3 март
Дата: 24/02, 14:13
US военни самолети не са летели от летището в София в последните дни
Дата: 24/02, 13:56
Пламен Димитров: Без редовен бюджет на 1 юли държавата ще гръмне
Дата: 24/02, 13:461 Коментар
Смолянските села Мугла и Киселчово остават в бедствено положение
Дата: 24/02, 13:43