Булфото
Представители на „Продължаваме промяната - Демократична България“ (ПП-ДБ) пристигнаха на „Дондуков“ 2 за консултации с президента Илияна Йотова в рамките на процедурата по назначаване на служебен министър-председател.
За срещата с президента дойдоха съпредседателите на парламентарната група на ПП-ДБ Николай Денков и Надежда Йорданова, зам.-председателят на групата Божидар Божанов, депутатите Асен Василев, Ивайло Мирчев, Атанас Атанасов и Йордан Иванов.
Миналата седмица Йотова се срещна с всички потенциални служебни премиери, заемащи длъжностите, посочени в Конституцията. Петима от тях изразиха готовност да поемат поста - подуправителят на Българската народна банка (БНБ) Андрей Гюров, заместник-омбудсманът Мария Филипова, председателят на Сметната палата Димитър Главчев, както и заместник-председателите на Сметната палата Маргарита Николова и Силвия Къдрева, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Радев: Ограничаването на възможностите българите зад граница да гласуват е ограничаване на демократични права
Дата: 06/02, 08:13
Новият Lidl в Костинброд търси хора: заплата до 1500 € и сериозни придобивки
Дата: 06/02, 08:00
60 пожара са потушени за денонощие, няма загинали и пострадали
Дата: 06/02, 07:59
Проф. Рачев: Атлантическият океан бълва циклон след циклон
Дата: 06/02, 07:56
Гледат мярката на шофьора на тира, причинил фаталната катастрофа край Телиш
Дата: 06/02, 07:46