кадър: Bulgaria ON AIR
След бурни дебати по петия вот на недоверие към кабинета "Желязков" гласуването ще бъде в четвъртък, в 16:45 ч. По всичко личи, че неговата съдба е предрешена. За да бъде свалено правителството, са нужни 121 депутати. На каква подкрепа се надяват от ПП-ДБ?
"Делян Пеевски е гарант за това правителство. Стоим срещу правителство, което е правителство на наведеното малцинство", коментира депутатът от ПП-ДБ Елисавета Белобрадова в предаването "Денят ON AIR".
По думите ѝ всички критики към мотивите за вота на недоверие са политически.
"Ние цитираме Европейската комисия и Европейската прокуратура, които ясно подкрепят всички критики към това правителство", добави Белобрадова пред Bulgaria ON AIR.
Тя обясни, че всичките критики са случаи, пред които е била изправена българската държава през последните месеци.
"Даваме конкретни примери как се провалят институциите и се прикрива ясна корупция, контрабанда, раздаване на фалшиви дипломи в МВР", уточни Белобрадова.
"На всички служители на МВР им беше повишена заплатата с 50%, влязохме в дефицит, изтеглиха се милиарди. Всеки път, когато МВР не се справя, някой поставя знак за 30 км/ч, за да се оправдае", добави депутатът от ПП-ДБ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
По Черноморието ще бъде предимно слънчево
Дата: 29/08, 06:00
Спортът по телевизията в събота 29 август
Дата: 29/08, 05:00
Хороскоп за събота: Телец - разговор; Лъв - харизма; Скорпион - дипломатичност; Стрелец - оптимизъм; Водолей - уединение
Дата: 29/08, 04:30
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 29/08, 04:00