Венета Райкова разкри как се събужда


18/09/2025, 10:21

кадър bTV

редактор Веселин Златков

Откакто е водеща на „Преди обед” по bTV, Венета Райкова на няколко пъти се оплаква, че промяната във всекидневието ѝ пречи на личния живот. Преди дни тя измрънка, че са много мъжете, които ще издържат жена им да си ляга рано и да става също така рано.

В четвъртък пък Райкова реши да се оплаче от самото събуждане за работа. Водещата отбеляза, че освен алармата на телефона, използва и будилник. Принципно ставала в 5, за да се подготви за ефира, който поема в 9:30. От напрежение обаче Райкова се будила и в 3, и в 4, просто защото е притеснена да не закъснее.

Водещата каза също, че чуе ли алармата, веднага става, защото иначе имало голяма вероятност отново да се унесе и да пропусне началото на предаването си.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Дата: 27/06, 16:08

Времето във Варна на 29 юни
Дата: 27/06, 16:02

Удариха Никола Цолов в първата обиколка на Гран при на Австрия
Дата: 27/06, 15:55

Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52

Частните обиколки на атинския Акропол вече струват 5000 евро
Дата: 27/06, 15:41

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия