Снимка Летище София
Извънредна новина от столичното летище.
Няма промяна в полетите на летище "Васил Левски" във връзка с кибератаката на няколко летища в Европа, съобщиха за БТА от столичното летище.
Кибератака срещу доставчик на системи за регистрация и качване на борда доведе до сериозни затруднения на няколко големи европейски летища, включително лондонското "Хийтроу" – най-натовареното на континента, предаде "Ройтерс". Инцидентът стана в петък вечерта и доведе до закъснения и отмяна на полети в събота.
Компанията "Колинс Аероспейс" (Collins Aerospace), която предоставя системи за регистрация на редица авиокомпании по света, съобщи за технически проблем, който може да предизвика закъснения на заминаващи пътници. Летищата в Брюксел и Берлин потвърдиха, че също са засегнати.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Жители на Сеута разрушиха лагер на мигранти
Дата: 28/08, 23:22
В "Стани богат" състезателите ще избират между две версии на играта
Дата: 28/08, 23:10
Тежко е състоянието на пострадалия мъж при пожара в автосервиз във Варна
Дата: 28/08, 22:58
ЕС удължи подкрепата си за Сърбия в борбата с горските пожари до 5 септември
Дата: 28/08, 22:52
България, Гърция и Кипър с първа съвместна операция за принудително връщане на мигранти
Дата: 28/08, 22:37