Снимка: Булфото
Присъствието на военни самолети на гражданското летище в София създаде доста големи страхове у хората и тези страхове не бива да бъдат пренебрегвани, каза лидерът на БСП Крум Зарков, който говори пред медиите след пленума на партията.
Ние трябва много внимателно да следим ситуацията с Близкия изток. Българските институции трябва да си вършат работа и най-важното е да дават адекватна информация на българските граждани, заяви той, цитиран от БТА.
Ситуацията е прекалено важна, за да бъде обсъждана „на крак“, но по принцип служебният кабинет първо трябва да се събере, защото той сякаш е в една ситуация на разпад, коментира Крум Зарков.
Позициите, които се изграждат по отношение на тази война, на тези едностранни удари, трябва да са на европейско ниво. И аз наистина се надявам на много по-ясна европейска позиция - „Не на войната!“, трябва да е тя, добави той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Илиан Илиев: Надявам се тази победа да ни донесе спокойствие
Дата: 07/03, 17:51
Козметика за бебе: какво трябва да знае всеки родител
Дата: 07/03, 17:50
Черно море с класика над Септември в София
Дата: 07/03, 17:45
Ердоган към Стармър: Има още какво да се направи за диалога с Иран
Дата: 07/03, 17:38