кадър: Нова тв,архив
Институциите в РС Македония имат срок до 3 октомври. Повече няма да има мирни шествия, а протести и блокади. Това заявиха родителите на загиналите деца при пожара в дискотеката в Кочани.
Те настояват за отговори от съдебните органи, а ако не получат такива в близките дни, ще предизвикат сериозни протести и блокади в цялата страна.Днес в Кочани се провежда 24-ият „Марш за ангелите“, допълва БГНЕС.
От гражданското сдружение „16 март 2025 Кочани“ припомнят, че маршът е посветен на техните 62 ангела, чийто живот беше насилствено прекъснат на 16 март 2025 г. „Този марш е символ на единство, достойнство и глас, който изисква отговорност. Посвещаваме го на ангелите, които никога няма да бъдат забравени, и на борбата за истината, която им дължим“, пише в съобщението.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
1500 кораба са блокирани в Персийския залив
Дата: 07/05, 23:28
Публикуваха предполагаемо предсмъртно писмо на Епстийн
Дата: 07/05, 23:21
Енчо Керязов е новият министър на младежта и спорта
Дата: 07/05, 23:14
Шакира представи официалната песен за Мондиал 2026
Дата: 07/05, 23:07
Започва ремонт на едното платно от АМ „Хемус“ между Шумен и Каспичан
Дата: 07/05, 23:00