Редактор: Юлия Георгиева, кадри Нова тв
Момчетата от Националния отбор по волейбол, които донесоха световното сребро на България преди броени минути кацнаха с правителствения с амолет на родна земя.
Отборът бе посрещнат от гвардейци, цветя, венци, червена пътека, аплодисменти. На метри от пистата с нетъпрение ги очакваха техните близки, които ги посрещнаха топло.
След като всеки един от тях получи венец всички посрещачи скандираха "Българи, юнаци!".
_%20750x%201422.jpg)
_%20731x%201102.jpg)


Спортният министър връчи на младежите чек за 520 000 лева. Междувременно стана ясно, че президентът Румен Радев ще удостои българските национали с почетни плакети на 1 октомври в Гербовата зала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
МУ-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
Дата: 26/06, 11:42
Борисов има "нов Цветанов" и "дясна ръка"
Дата: 26/06, 11:35
ЕК предлага удължаване с още една година на статута на закрила за украинските бежанци в ЕС
Дата: 26/06, 11:34
Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии
Дата: 26/06, 11:31
Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
Дата: 26/06, 11:27