Снимка: Фейсбук, Българска асоциация по минифутбол
Добри новини за треньора Николай Михов съобщиха във фейсбук страницата си от Българската асоциация по минифутбол, който получи инсулт.
"Бихме искали да ви информираме за състоянието на треньора на националния отбор по минифутбол Николай Михов. След проведените медицински прегледи днес лекарите съобщават, че състоянието му е много добро, като той остава под активно медицинско наблюдение и необходимите грижи", пишат от асоциацията.
"Бърза е била реакцията на племенника му Станислав Михайлов, както и пристигането на линейката и приемането в болница", добавят още оттам.
Сега предстои период на възстановяване, който ще изисква време и последователна рехабилитация.
"Изразяваме благодарност към всички, които подадоха ръка с подкрепа и съпричастност в този труден момент. Ще продължим да ви информираме при наличие на нова и официална информация", добавят от Българската асоциация по минифутбол.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ремонтират железопътната инфраструктура на пристанище Варна
Дата: 15/04, 12:43
Илин Димитров: 18 820 дни без добра свързаност за Варна
Дата: 15/04, 12:40
Шофьор блъсна 8-годишно дете, изкочило внезапно с тротинетка на улицата
Дата: 15/04, 12:37
Тръмп за Мадяр: Новият човек ще се справи добре - той е добър човек
Дата: 15/04, 12:34
ЕК предлага въвеждане на европейско приложение, което да проверява възрастта на онлайн потребителите
Дата: 15/04, 12:29