Булфото
Звездата на България в тениса Григор Димитров приключи изцяло участието си на турнира от сериите "АТП 500", който се провежда в мексиканския курорт Акапулко.
Първата ни ракета на сингъл, който отпадна още на старта на единично, и неговият партньор на двойки Флавио Коболи от Италия се оттеглиха от надпреварата на двойки, предаде "Фокус".
Те трябваше да играят във втори кръг на основната схема с испанско-мексиканския тандем Рафаел Ходар и Родриго Пачеко Мендес, но малко преди старта на двубоя двамата се отказаха от участие.
Това е редовна практика на Димитров, който, ако загуби на сингъл в дадена надпревара и се е включил при дуетите, то задължително не продължава на двойки.
Следващият турнир за Григор ще бъде първият за годината от сериите "Мастърс 1000" - този в Индиън Уелс, САЩ, започващ другата седмица.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Цънцарова пред студентите: Точно преди Коледа останах без работа. Безработицата е личен проблем
Дата: 27/02, 16:10
Гьоко Хаджиевски: Две грешки за две минути ни провалиха
Дата: 27/02, 16:03
Полицията започва проверки по пътищата в цялата страна до 3 март
Дата: 27/02, 15:54
От 1 юли вдигат пенсиите
Дата: 27/02, 15:50
Увеличават се делата за наркотици, кражбите на коли и измами във Варна
Дата: 27/02, 15:48