Стопкадър Нова Тв
Започна ключова визата на нашия министър-председател.
Премиерът Румен Радев е на посещение в Берлин. В рамките на визитата си той ще проведе среща с Германският канцлер Фридрих Мерц посрещна премиеръа Румен Радев в Берлин.
След официалната церемония Радев и Мерц ще проведат разговор „на четири очи“. Ще има и пленарна среща на двете делегации с участието на вицепремиера Александър Пулев и министъра на външните работи Велислава Петрова. Във фокуса на разговорите ще бъдат теми от сферата на двустранното сътрудничество, европейската политика и международната политика за сигурност, пише nova.bg.
Германия е първата страна, която Радев посещава в качеството си на министър-председател. Визитата затвърждава стратегическите и приятелски отношения между двете страни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рут Колева: Дара издържа на публичния разстрел и ги размаза
Дата: 19/05, 09:06
Депутат от ПБ: Основната ни цел е дефицитът да е под 3%
Дата: 19/05, 08:55
Терзиев: Мащабът на "Евровизия" изисква да се проведе в София
Дата: 19/05, 08:50
Д-р Ненков: Каквото и да се види като реклама с моето лице, е измама
Дата: 19/05, 08:47
Спират движението по Дунав мост при Русе
Дата: 19/05, 08:43