Снимка Фейсбук, Спорт, само спорт...още спорт !
На 87-годишна възраст ни напусна една от най-големите фигури в историята на българското академично гребане – Емил Нейков.
Дългогодишен треньор на националните отбори за жени, старши треньор и ръководител на варненския клуб „Черно море“, почетен гражданин на Варна и заслужил треньор – той остави дълбока следа не само в спорта, но и в поколенията шампиони, които създаде, пишат на страницата на Спорт, само спорт...още спорт ! във Фейсбук.
Емил Нейков бе сред хората, изградили основите на българското академично гребане. Под негово ръководство клубът „Черно море“ се превърна в символ на традиция, професионализъм и успехи, а неговите състезатели донесоха много слава на България.
С неговото име завинаги ще останат свързани отдадеността, знанията и любовта към един спорт, който той превърна в своя житейска кауза.
Поклон пред светлата му памет!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Свлачището край Пампорово все още е активно
Дата: 16/07, 12:16
Казусът "ВиК-Бургас": Изградили подземни тръби, които отклонявали водата от водомерите със специални съоръжения
Дата: 16/07, 12:05
Само 72 часа: Mr.Bricolage намалява всички стоки с -20%
Дата: 16/07, 12:00
Вълна от политически реакции у нас след като България подписа Киевската декларация
Дата: 16/07, 11:482 Коментара
Опасни камиони на "Тракия": 3 от първите 6 проверени са със скъсани гуми
Дата: 16/07, 11:421 Коментар