Пиксабей
Президентът на САЩ Доналд Тръмп анонсира боеве от веригата по свободни боеве (ММА) в Белия дом на 14 юни догодина, когато ще навърши 80 години, предаде Ройтерс, цитиран от БТА.
През юли Тръмп вече обяви, че Белият дом ще стане сцена на ММА боеве през следващата година, но не посочи точна дата.
Вчера той конкретизира плановете си в реч, която произнесе във военноморската база в Норфък, щата Вирджиния, по случай 250-ата годишнина от създаването на американския боен флот.
Откакто стана президент на САЩ, Тръмп редовно посещава ММА боеве, за последно през юни в Ню Джърси. Връзките му с председателя на ММА федерацията Дейна Уайт, когото смята за близък приятел, обаче датират още от 2000 г., отбелязва Ройтерс.
Миналата седмица Уайт каза, че оглавяваната от него организация ще даде 700 хиляди долара за възстановяване на тревата на Южната морава в Белия дом след събитието догодина.
Тръмп смята почитателите на смесените бойни изкуства за част от своята политическа база, посочва Ройтерс.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
„Суис“ планира да съкрати 10 на сто от служителите си в администрацията
Дата: 10/05, 15:22
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 15:20
ДБ: Ще изискваме прозрачност и прецизност при избора на членове на ВСС
Дата: 10/05, 15:01
Спартак (Варна) 1:1 Славия в началото на двубоя
Дата: 10/05, 14:50
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 14:50