Снимка: Фейсбук
Отборът на Септември Тервел излезе лидер в Североизточна група, след като разби Олимпик с 4:0 на стадион „Локомотив“ във Варна. Два пъти за успеха се разписа игралия с БАТЕ Борисов в Шампионска лига Владо Мирчев.
Тервелци излязоха първи, след като досегашният лидер Черноморец Балчик допусна първата си загуба с 0:1 от Бенковски в Исперих. Септември единствен продължава без поражение в групата и има 22 точки след седем победи и един равен.
Двубоят бе и генерална репетиция за Септември за домакинството му срещу професионалния Марек от 1/32-финалите в турнира за Купата на България. Срещата е от 15 часа в неделя в Тервел и при успех Септември за първи път ще се класира за 1/16-финалите в надпреварата, където ще е домакин на Монтана.
Марек е фаворит, но ние ще дадем всичко от себе си, не само, за да му окажем сериозна съпротива, но и да се постараем да го елиминираме, заяви треньорът на тервелци Георги Иванов-Геша.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Корман Исмаилов: Имаме дружества с голяма задлъжнялост и некачествени услуги
Дата: 07/05, 14:56
Бизнесът търси масово работници в туризма и в търговията
Дата: 07/05, 14:50
Задържаха непълнолетен с чужди номера и млад моторист без книжка за ден във Варна
Дата: 07/05, 14:42
Безплатни грипни ваксини за децата от есента
Дата: 07/05, 14:33
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 14:30