Снимка: Булфото
Свлачище ограничи временно движението от Велико Търново към Арбанаси, съобщиха от пресцентъра на Агенция „Пътна инфраструктура“. Скалната маса се е свлякла под хълма Царевец и това налага обходен маршрут. Той преминава през общинската пътна мрежа в района по улица „Ксилифорска“.
Движението се регулира от „Пътна полиция“ и с пътна сигнализация.
От полицията казаха за БТА, че пътят е затворен в същия участък от църквата „Св. 40 мъченици” до кръстовището на бившата фабрика „Васил Мавриков“, както при сутрешното свличане на скална маса.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Приятни 26 градуса по Черноморието
Дата: 28/08, 06:00
Спортът по телевизията в петък 28 август
Дата: 28/08, 05:00
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 28/08, 04:30
Хороскоп за петък: Овен - почивка; Близнаци - баланс; Везни - промени; Козирог - новини; Риби - интуиция
Дата: 28/08, 04:30