Кадър Гугъл мапс
МнВР призовава компетентните органи да предприемат своевременно всички необходими действия за установяване и подвеждане под отговорност на извършителите.
Министерството на външните работи остро осъжда вандалските прояви срещу синагогата в град Варна и срещу Паметника на благодарността в град Бургас, който е израз на признателността за спасяването на българските евреи през Втората световна война, предаде Варна утре.
Категорично недопустимо е с подобни преднамерени злодеяния да се хвърля сянка върху историческите постижения на България, с които българският народ основателно се гордее. Подобни действия не са присъщи за българското общество, очевидно целят да внесат изкуствено напрежение и разделение сред българските граждани, и поради тази причина не могат да бъдат оставени без последствия.
Министерството на външните работи призовава компетентните органи да предприемат своевременно всички необходими действия за установяване и подвеждане под отговорност на извършителите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в четвъртък 27 август
Дата: 27/08, 05:00
Хороскоп за четвъртък: Телец - практичност; Лъв - увереност; Везни - хармония; Стрелец - промяна; Водолей - разходи
Дата: 27/08, 04:30
А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 27/08, 04:00
На днешната дата в историята
Дата: 27/08, 04:00
Рожден ден празнува Деян Донков
Дата: 27/08, 03:00