Снимка: Булфото
МВР знае за 50 души с имунитет, които са в листите и сега са готови да излязат да купуват, това е последният им шанс да влязат в парламента, каза служебният премиер Андрей Гюров във видео, публикувано във фейсбук. МВР ги наблюдава и е готово да противодейства, заяви той.
В последните часове от деня решението е у вас, каза служебният премиер. Вие можете да ги спрете с гласа си, добави той. Според него така купеният и контролиран вот ще бъде неутрализиран.
Нека да сме наясно, че към този момент само 0,8% от машините са извън строя, посочи служебният премиер и отбеляза още, „това означава, че машините работят, че алтернатива има и можете да гласувате спокойно“.
„Правителството си свърши работата. Сега аз като премиер, министър Дечев и главният секретар Кандев разчитаме само на вас“, каза Гюров.
Към 16:30 ч. постъпилите сигнали за изборни нарушения са 328, а образуваните разследвания – 26, съобщи изпълняващият длъжността (и.д.) главен секретар на МВР Георги Кандев по време на живо излъчване във фейсбук, припомня БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Семен Новиков изпусна титлата на второ поредно европейско първенство
Дата: 21/04, 22:13
Поне до полунощ няма да има ток в района до Колхозния пазар във Варна
Дата: 21/04, 22:05
Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 21:50
Харалан Александров: Борисов избра да се пожертва
Дата: 21/04, 21:45