Снимка Пиксабей
Момиченце на една година е било прието в болница в Атина, след като изгубило съзнание, защото баща му пушил марихуана в близост до него, съобщават гръцките медии, цитирани от БНТ.
„Прото тема“ информира, че детето било прието в детска болница с интензивна аритмия и се наложило да бъде интубирано, защото лекарите преценили, че има опасност да получи сърдечен арест.
Сигналът на спешния телефон е бил подаден в събота сутринта от майката на детето.
При разследването било установено, че 27-годишният баща на момичето, египетски гражданин, предишния ден е пушил наркотични вещества край него и то вдишало дима. Той е задържан за излагане на малолетно лице на опасност.
За щастие според информацията детето реагира положително на медицинските грижи и вече е екстубирано, стабилизирано и прехвърлено в педиатрична клиника.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
45-годишен мъж загина при катастрофа между две села
Дата: 26/08, 18:32
Отнесени са цели села в Китай и Непал след мощно свлачище
Дата: 26/08, 18:26
Кметът на Карлово покани министри да посетят общината във връзка с 4 години от бедствието
Дата: 26/08, 18:24
Почитат паметта на Доли Партън с мюзикъл на Бродуей и музей в Нашвил
Дата: 26/08, 18:17
МВнР: Българските граждани в Невада да избягват пътувания към засегнатите от пожар райони
Дата: 26/08, 18:12