Снимка: Район "Одесос"
Предвиждат се огледи на училищата и детските градини във варненския район "Одесос" и изготвяне на предложения за извършване на конкретни ремонти, които ще бъдат остойностени за реализация след осигуряване на финансиране.
Това стана ясно на работна среща, организирана по инициатива на районния кмет Янислава Шопова, с директорите на основните и средни училища на територията на "Одесос".
Основната тема на разговорите бяха проблемите по отношение на инфраструктурата около учебните заведения, съобщават от районното кметство.
След детските градини, ясли и ДКЦ-та през миналата година приоритет при извършването на текущите ремонти за 2026 г. са учебните заведения на територията на района, заяви Шопова.
Проблемите, които споделиха директорите по отношение на разбити тротоари, осветление и опасни или нуждаещи се от резитба дървета, ще бъдат обобщени от тях писмено до районната администрация.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Има решение при крампи
Дата: 04/02, 20:00
Безплатен куклен театър във Варна носи смях и поука с „Лакома мецана”
Дата: 04/02, 20:00
Унищожиха силно корозирала ръчна граната, открита в гараж в Бургас
Дата: 04/02, 19:55
Майката на Иво Калушев за момичето от съобщението му: Нека полицията да каже. Аз не знам дали е жив, или не
Дата: 04/02, 19:53
Петият сезон на „Ергенът“ започва на 17 февруари
Дата: 04/02, 19:47