снимка: Булфото, архив
По-малко от 20 млн. лв. ще струват евроизборите на държавата. Това обяви във Велико Търново премиерът Пламен Орешарски. Там той се срещна с кметове от цялата страна, издигнати или подкрепени от "Коалиция за България".
На срещата присъства и лидерът на левицата Сергей Станишев. На въпрос дали има градоначалници, които са преминали към проекта на Георги Първанов – АБВ, Станишев бе лаконичен, но обяви, че активът на БСП го подкрепя.
Орешарски се отчете пред кметовете за свършеното от кабинета за последните седем месец. Премиерът подчерта, че актуализацията на бюджета е позволила да се стабилизират финансите на държавата.
Застрахователите защитиха цената на "Гражданската отговорност"
Дата: 11/05, 14:21
Мотоклубовете излизат на протест срещу скока в цените на "Гражданска отговорност"
Дата: 11/05, 14:121 Коментар
Терзиев уволни директора на "Гробищни паркове" в столицата
Дата: 11/05, 14:101 Коментар
Екоминистерството: Язовирите са с най-високия процент на запълване в сравнение със стойностите през последните 9 години
Дата: 11/05, 14:08