снимка: Булфото
Атмосферното налягане е малко по-високо от средното за месеца и няма да претърпи съществена промяна.
През следващото денонощие над страната ще има разкъсана, над повечето райони – значителна облачност. Слаб дъжд ще превалява на отделни места в югоизточните и планинските части от страната. През нощта ще бъде почти тихо и сутринта на места в низините и поречията ще има намалена видимост. Утре ще духа слаб, в Източна България - до умерен източен вятър. Минималните температури ще бъдат между 4° и 9°, за София: 2°-3°, максималните - между 14° и 19°, за София – около 15°.
Над планините облачността ще бъде значителна, а високите била и върхове ще бъдат обхванати от облаци. На отделни места ще има слаби превалявания от дъжд, над 2000 метра надморска височина - от сняг. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-югоизток, по най-високите части – от запад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 10°, на 2000 метра – около 2°.
Над Черноморието ще преобладава облачно време. Почти без валеж. Ще духа до умерен източен вятър. Максималните температури ще бъдат 16°-18°. Температурата на морската вода е 18°-19°. Вълнението на морето ще бъде около 3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Везенков за двубоя с Румъния: Трябва да покажем, че сме по-добри
Дата: 27/08, 22:40
Асен Василев: Гълъб Донев ощетява работещите с по 30 евро месечно
Дата: 27/08, 22:271 Коментар
Собственици от „Елените“: Почти година след потопа комплексът отново е застрашен от наводнение
Дата: 27/08, 22:19
Двама загинаха при нападение в училищен комплекс край Берлин
Дата: 27/08, 22:16
Правителството отпусна близо 5 млн. евро за медицинските хеликоптери
Дата: 27/08, 22:10