Снимка: Petel.bg
От 26 октомври влиза в сила зимното разписание на полетите от и до летището във Варна, съобщиха от пресслужбата на компанията концесионер на аеропорта – „Фрапорт туин стар еърпорт мениджмънт“ АД.
Пасажерите ще имат възможност да летят по 16 маршрута до 11 държави.
С три от дестинациите ще има директна връзка за пръв път. През тази зима ще има вече полети от Варна до Франкфурт (Германия). Те ще се изпълняват всеки четвъртък и неделя. Маршрутът до Братислава (Словакия) ще бъде разкрит на 15 ноември. Полетите ще бъдат всеки вторник и събота, а през декември – и в четвъртък. Както БТА информира, една от новите линии за тази зима – до Бергамо (Италия), бе открита през септември.
Традиционно през зимата ще бъдат изпълнявани редовни полети от и до Лондон – Лутън, Берлин, Дортмунд, Меминген, Нюрнберг, Хамбург, Хан, Айндховен, Брюксел – Шарлероа и Тел Авив.
Връзката на летището във Варна със София е всекидневна. Всеки ден ще има и полети до Виена и Истанбул.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Мбапе на 2 гола от рекорд на Роналдо
Дата: 18/12, 01:01
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 18/12, 00:50
Lidl Plus представя годишна равносметка на покупките и шанс за спечелване на пет iPhone 17 Pro
Дата: 18/12, 00:50
Българска Груминг Академия разширява обучителната си мрежа с нова по-голяма база във Варна
Дата: 18/12, 00:50
Корпорация, която развива варненското крайбрежие, получи две награди на EXPATS 2025 в София
Дата: 18/12, 00:50