Снимка Уикипедия, GM Studio
Бившият министър обърна внимание на проблем край Кресна.
„След влизането на България в Шенген написах, че за съжаление близо пет години безвремие оставиха един “вътрешен Шенген” - недовършеният участък на автомагистрала “Струма” през Кресненското дефиле. Празникът на Кресна е добър повод да кажем, че правителството отново налага очакваното от гражданите темпо и до месец започва работа по обхода на града“.
Това съобщи в профила си във Фейсбук депутатът от ГЕРБ-СДС Николай Нанков.
Благодарение на усилията на кмета Николай Георгиев и ръководената от него общинска администрация населеното място е видимо преобразено с реализираните проекти по инвестиционната програма от държавния бюджет, отчита той.
„Заедно с колегите Младен Маринов и Георги Георгиев честитим празника на Кресна и поемаме ангажимент животът в този красив край да става все по-удобен и привлекателен за гражданите, за да могат да остават да живеят и работят там и спокойно да отглеждат децата си“, обещава Нанков, цитиран и от tribune.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж почина в голям магазин в Бургас
Дата: 27/08, 19:58
Стоянов: Чаканите 8 самолета F-16 няма да кацнат у нас преди 2030 г.
Дата: 27/08, 19:53
Автомобил с жена зад волана се преобърна в дере на АМ "Струма"
Дата: 27/08, 19:49
Спартак: Изплатихме всички задължения на клуба
Дата: 27/08, 19:45