кадър: Спортал
Звездата на волейболния Локомотив Авиа Матей Казийски, който сега се насочва към турския Халкбанк, коментира след финала за Суперкупата на България при мъжете, загубен срещу Левски с 1:3, че двубоят е бил тежък.
"В третия гейм изпуснахме четири точки преднина за нас. Имахме проблясъци и в четвъртия гейм, но изоставахме почти през цялото време. Тежък мач. Браво на Левски, заслужаваха победата и не се пречупиха след загубения първи гейм", коментира Казийски, цитиран от БНР.
"Ще трябва да се изгледа мача и да се видят къде са нашите пробойни. Желая на Локомотив само победи", каза още волейболистът.
Попитан дали би се върнал в пловдивския Локомотив, Матей Казийски отговори: "Не искам от сега да обещавам нищо - не знам кога и как, но ще се върна пак."
"Много съм доволен, че има страхотно старание от страна на всички момчета. Има върху какво да се работи, но със сигурност нивото е прилично", заяви Казийски за видяното по време на турнира за Суперкупата, а на въпрос за новия си отбор Халкбанк и турското първенство, той обясни:
"Доколкото знам конкуренцията е много голяма и се надявам да покажем добра игра."
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
2 загинали и 19 ранени при катастрофи през изминалото денонощие
Дата: 07/12, 11:30
Наталия Киселова: МВР ще си направи изводите
Дата: 07/12, 11:11
Обявиха за нов тип телефонна измама
Дата: 07/12, 11:00
Волейболният отбор на ОУ „Добри Чинтулов“ поема към световния спортен подиум в Китай – DS Home Варна подкрепя младите таланти
Дата: 07/12, 11:00