Кадър Фб
Основният мотив за напускането ми не е финансов. Той е свързан с отношението на ръководството и с условията на работа. Това каза за Moreto.net началникът на отделението по детска хирургия в МБАЛ „Св. Анна“ д-р Румен Христов.
„Ние правим медицина на 18 век. Работим в условия на изключителен риск.“, коментира специалистът. Той допълни, че е огромно огорчението от случващото се и от опита да бъде набедено името му, че се ръководи само от финансов интерес. Посочи, че миналата година е направил компромис от човешка гледна точка и за да запази отделението, но обидата вече е твърде голяма.
„Градил съм това отделение с цената на личния си живот. Няма да простя това, което ми причиниха.“, каза д-р Румен Христов.
Той коментира, че връщане назад няма, каквото и да му предлага настоящото ръководство. Ако изобщо има вариант да преосмисли решението си, той е свързан с подаване на оставка на целия борд на директорите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Александър Сано: Разиграва се цирк със сметките за ток
Дата: 02/03, 12:14
"Възраждане" иска спешно заседание на НС заради военната ескалация в Близкия изток
Дата: 02/03, 12:11
Tуристи от Израел в курорта "Златни пясъци" си удължават престоя или търсят алтернативни маршрути
Дата: 02/03, 12:081 Коментар
Поптодорова: Много трудно време за Тръмп, увеличи се броят на жертвите, цената на петрола 12% скок тази нощ
Дата: 02/03, 11:591 Коментар