Снимка: АПИ
От 8 до 16 ч. утре - 8 януари, трафикът по пътен възел „Банкя“ на АМ „Струма“ ще преминава в две ленти, съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“.
За ремонт на осветлението ограничена за движение ще е вътрешната лента.
От АПИ се извиняват на шофьорите за причиненото неудобство, но ремонтните дейности са необходими, за да се осигури безопасността на движение през съоръженията.
Апелът към шофьорите е да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Полицията в Чехия разследва инцидента с Малена Замфирова
Дата: 05/03, 07:44
Изследвания за диабет, щитовидна жлеза и автоимунитет в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 05/03, 07:30
Нови заплахи от Иран, удари на Израел и ракетни атаки в региона
Дата: 05/03, 07:28
Сенатът на САЩ не позволи на Тръмп да спре войната
Дата: 05/03, 07:20
Над 400 българи се прибраха от Дубай и Абу Даби
Дата: 05/03, 07:001 Коментар