Снимка: Диема Спорт
Спартак се намира в успешна серия срещу Ботев Пловдив в елита във Варна преди мача им в петък край морето. „Соколите“ нямат загуба повече от 31 години пред своите фенове.
За последно те изгубиха с 0:3 на 7 май 1994 година, и в последвалите 14 домакинства записаха 12 победи и 2 равенства. Спартак спечели и последните си три срещи в своя дом с 3:2, 1:0 и 2:1.
Междувременно трети играч от варненския тим отпадна от сметките на Гьоко Хаджиевски за предстоящия сблъсък. Това е левият бек Александър Георгиев, който въпреки че пребори болките и поднови тренировки, няма да бъде готов за игра.
Твърдо аут заради травми са и още двама бекове – Деян Лозев и Лукас Магджински.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
15 пострадаха при нападение с нож и белина в Япония
Дата: 27/12, 14:18
Деян Кюранов в последното си интервю: Държавата трябва да разбере, че вече е мината точката, при която тя може да се направи, че нищо не се случва
Дата: 27/12, 14:10
Великобритания въвежда „нулева година" за да попълни армията си
Дата: 27/12, 14:08
Отиде си д-р Цанко Мичев - уважаван акушер-гинеколог и дългогодишен лекар във Варна
Дата: 27/12, 14:04
БТВ: Жена и дете загинаха на релсите в Сливен
Дата: 27/12, 13:56