Снимка: Булфото
Възрастни мъж и жена са с множество наранявания след катастрофа на пътя Добрич - Бранище, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
След получен сигнал за възникнало пътнотранспортно произшествие, полицейските служители установяват, че 73-годишен мъж е управлявал автомобил и е катастрофирал, удряйки се в стена на контролно-пропускателен пункт "Бранище".
В резултат на инцидента 73-годишният водач е с фрактура на горен крайник, счупени ребра и пневмоторакс. Пострадала е и пътуващата с него 71-годишна жена, която е със счупвания на долните крайници, пише novini.bg.
Двамата са настанени в МБАЛ – Добрич. По случая е образувано досъдебно производство.
Заради инцидента се бе образувала колона от коли и движението бе временно затруднено.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Има ли нужда ЕС от ядрени подводници?
Дата: 11/12, 11:23
Захарова за естонката Кая Калас: Напълно е забравила какво е трябвало да я учат в добро съветско училище
Дата: 11/12, 11:19
Задържаните при протеста на 1 декември в София остават в ареста
Дата: 11/12, 11:16
Обявиха новата средна пенсия за 2026 г.
Дата: 11/12, 11:15
Хампарцумян отвърна на Георги Марков: Докато аз съм учил химия, той е сътрудничел на ДС. Няма да му развалям любовта към Орбан
Дата: 11/12, 11:12