Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
На патерици, но с усмивка и вяра, че ще се завърне по-силна, се прибра у нас Валентина Георгиева след тежката контузия, която получи на Световното по спортна гимнастика в Джакарта. В Индонезия тя контузи същото си коляно, което я извади от спорта за 18 месеца преди три години след зверска травма и операция.
Стъпих, и точно като по филмите се чу едно много зверско пукане, и при лягането ми на гръб усетих, че кракът ми е нестандартно крив. Този път не само видях, но усетих всичко, което се случи. Предния път можех да ходя, и се прибрах ходеща, а сега използвам и патерици, каза Валентина.
Да подкрепят нашето момиче на столичното летище бяха дошли спортната легенда Йордан Йовчев и избраната за председател на БОК Весела Лечева.
Георгиева, която завърши пета на Олимпийските игри в Париж, вярва, че ще се завърне по-силна.
Господ няма да ми даде раница, която не мога да нося. Отново не искам да ме запомнят като момичето с контузията. Мога да покажа много повече, и както се казва, винаги мога да се изправя на крака, каза още по бТВ Георгиева.
От утре Валентина започва лечение у нас.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30
На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 03:20
Рожден ден празнува легендарният щангист Александър Върбанов
Дата: 09/05, 03:00
"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:001 Коментар