Снимка Pixabay
Шестима души, сред които популярният колумбийски певец Йейсон Хименес, загинаха при катастрофа на частен самолет в Централна Колумбия, предаде "Франс прес", позовавайки се на местните власти.
"Няма оцелели“, каза полковник Алваро Бело от гражданската авиация на страната пред радио "Каракол", цитирани от БТА.
Частният самолет се разби в района на летище Пайпа в департамента Бояка, малко след излитането си за Меделин, гласи съобщение на Министерството на транспорта на Колумбия.
Видеоклипове, разпространявани в социалните мрежи, показват как неуспелият да набере височина при излитане самолет се разбива с висока скорост в тревна площ в края на пистата и се възпламенява.Трийсет и четири годишният изпълнител Хименес е известен в Колумбия с песните си в традиционните мексикански стилове "ранчера" и "коридо", донесли му милиони слушания в социалните медии.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха нигериец, представил фалшив документ пред служител на софийското летище
Дата: 13/01, 14:53
Борисов: Васил Терзиев трябва да остане кмет на София като пример какво могат ПП и ДБ
Дата: 13/01, 14:47
Слави Трифонов: По цели нощи не мога да спя и гледам тик ток, затова реших и аз да създам акаунт
Дата: 13/01, 14:41
Нараства броят на отсъстващите ученици поради болест в община Балчик
Дата: 13/01, 14:41
"Възраждане" предлага да бъдат премахнати хартиените бюлетини
Дата: 13/01, 14:251 Коментар