кадър БНТ
редактор Веселин Златков
Сериозен проблем предизвика дъжда в София след като на бул. “Шипченски проход” се получи наводнение. Първоначално беше съобщено, че в участъка са спрени трамваите и са осигурени автобуси като алтернатива. На мястото има екипи на пожарната и на аварийните служби на столична община, предаде БНТ.
Нито една от националните телевизии не успяха тази сутрин да покаже наводнения участък. Репортерите им предадоха, че задръстванията в столицата са такива, че кадри от мястото ще има чак в обедните новини.
Към 9:10 по bTV водещите съобщиха, че отводняването вече е достатъчно и трамваите са пуснати по линиите. По данни на телевизията, в София са паднали 33 л/кв.м в продължение на 12 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спартак привлече испанец
Дата: 22/06, 13:02
Олег Невзоров се завърна във Варна и се срещна със собствениците на имоти във Форест клуб
Дата: 22/06, 12:57
22 юни: Днес е най-горещият ден за седмицата
Дата: 22/06, 12:54
След "Баба Алино": Българи накупиха къщи и апартаменти в затворен комплекс и им спряха водата и достъпа
Дата: 22/06, 12:48
Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45