Снимка: АПИ
В понеделник - 27 април, за полагане на маркировката в платното за Бургас в участъка от 99-и до 109-и км на АМ „Тракия“ временно ще се променя организацията на движение, съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“.
От 8 до 16 ч. трафикът в отсечката от 99-и км до 106-и км, на територията на област Пазарджик, ще се извършва в активната лента като поетапно ще се ограничава преминаването в изпреварващата.
От 10 до 16 ч. движението в участъка от 106-и км до 109-и км, в област Пловдив, ще се осъществява в активната лента като поетапно ще се ограничава навлизането в изпреварващата.
АПИ се извинява на гражданите за причиненото неудобство, но дейностите са необходими, за да се осигури безопасността на движение и да се повиши комфортът на пътуване.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пътуването на крал Чарлз в САЩ ще се проведе по план
Дата: 26/04, 21:32
Клисурски: Има възможност за четвъртото плащане по ПВУ България да поиска с близо 200 млн. евро повече
Дата: 26/04, 21:20
Пожар избухна на магистрала "Тракия"
Дата: 26/04, 21:10
Тревожен пост от профила на Волен Сидеров във Фейсбук: Нападнат е в центъра на София
Дата: 26/04, 21:031 Коментар
Тръмп за нападателя: Болен тип, който мрази християните
Дата: 26/04, 20:582 Коментара