Снимка: Булфото
104 506 българи подкрепиха каузата на МЕЧ! Това е много силен резултат, особено в тази политическа обстановка. Това написа лидерът на партията Радостин Василев.
"Малко не ни достигна, за да сме част от Народното Събрание в така ключов за държавата момент. Щяхме да сме изключително нужни за отстояване на истината и справедливостта. Тепърва идва времето на МЕЧ!", категоричен е той.
"Благодаря на всички, които ни подкрепиха и ни вярват. Няма да ви предадем. Благодаря и на всички, които гласуваха по съвест", добавя още Радостин Василев.
"Успех на победителя и партиите, които са част от Народното Събрание. Те носят огромна отговорност пред българския народ!", смята той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стотици шофьори отнесоха глоби за затъмнени стъкла в София
Дата: 22/04, 09:501 Коментар
Стенопис за Априлското въстание се появи върху панелка в София
Дата: 22/04, 09:40
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/04, 09:35
ПСС предупреждава: Лоши са условията за туризъм в планините
Дата: 22/04, 09:28
Автобус без шофьор потегли на заден ход и прегази пътници до ГКПП "Малко Търново", има загинали и пострадали
Дата: 22/04, 09:241 Коментар