Кадър Виждам те Кат - Варна
Абсурдна ситуация във Варна.
"Традицията" от последните години децата да се водят на детска градина и училище с автомобил води до тежки задръствания.
Кадри в социалната мрежа показват как автобус от градския транспорт е блокиран на улица "Дубровник" заради спрелите на аварийни светлини автомобили.
В коментарите родителите посочват, че нямат избор и децата им са приети от трето класиране в градината наблизо.
За други обаче това не е оправдание.
Ето част от коментарите:
Кой е виновен за организацията на движението и не са предвидили места за спиране пред почти всички учреждения да не говорим и спирки на градския транспорт където се направиха ремонти...?
"Нямали били избор как да си вземат разглезените и невъзпитани чавета, ама те първите примери за поведение се вземат от вкъщи, после се питаме защо живеем в кенеф."
И накрая всички страдат. Не е ли нормално да можеш да си закараш детето на градина с кола и не е ли нормално автобусът да минава спокойно?
"Къде е проблемът? Трябва да има за всички условия, ама ние сме сеикнали все да сме един срещу друг. Вместо да се обединим и да искаме условия да паркираме, ние спорим и се обвиняваме. Големи глупаци сме и оправия няма."
"Дубровник... всите лапета с колите се взимат, КАТ няма..."
"За тези където много "разбират" ще поясня, преди няколко години тази улица "Дубровник" я отремонтираха,но никой умник от управлението на Портних,за когото някои още плачат, не помисли,че трябва да се направи преустройство на този участък. Това е проблем от време оно. Затова не продавайте гласа си и не бездействайте, докато мафията превръща града ви в бунище. Иначе цял живот така ще си снимате с телефончетата и ще живеете зле."
"В часовете за водене и прибиране да си отварят дворовете или да има някакъв толеранс за кратък престой. Но тук вместо решение е по-изгодно да се пишат глоби."
"Предназначението на дворовете не е за обществен паркинг. И най-вече сутрин когато има доставки !!!!!!!!! Големи баровци , колата да спре пред входната врата на групата , а като пораснат "държавата скапана". Блока срещу градината, ама детето го водят с колата . Хайде стига с глезотии и глупости. Изискайте от КАТ да ви заличат глобата за неправилно паркиране с обяснение,че си водите детето на градина, ако те ви направят това изключение-ОК"
"Не съм мързелив родител, работя и нямам избор, трябва ми кола. Уви, няма къде да спра, за да си заведа детето, което беше прието след трето класиране и то на последно място. Егати държавата- задължително образование, места за децата в яслите и градините - няма. Строежи до откат, цялата държава прогнила, кочина, корупция и накрая бай Иван, че е паркирал пред градината е най -големият проблем.
Доматите са 6€, ама главата яко в пЕсъка."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Майстор от "Бригада нов дом" обяви: Мария, аз напускам
Дата: 02/05, 16:09
Баскетболният Черно море приема Спартак в Шумен, за феновете ще има безплатен транспорт
Дата: 02/05, 16:05
Инженер от АЕЦ Козлодуй почина по време на тенис мач
Дата: 02/05, 16:04
Величков (ПП) за разделянето с ДБ: Очевидно никога не е било брак по любов
Дата: 02/05, 15:52
Партиите са похарчили за предизборна политическа реклама близо 915 хил. евро
Дата: 02/05, 15:34