кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Във вторник сутрин „На кафе” разбуни духовете сред феновете на „Междузвездни войни”. В студиото дойдоха актьори, облечени като Дарт Вейдър и имперски щурмовак, а също и оригинален „робот” R2D2, който реално е участвал в снимките на последните филми от сагата.
Цялата сценка беше изпъстрена с не особено оригинален хумор. Космическият кораб на Дарт Вейдър се повредил и трябвало да кацне на земята, а R2D2 бил преследван от българи, за да го направят на казан за ракия, такива бяха „междузвездните” шеги.

На края се оказа, че всичко е реклама на хелоуинските партита на DJ Диан Соло и DJ Дончо, в които „Междузвездни войни” ще бъдат основната тема. Техен гост ще е и рапарът NANA.

Гала се постара доста да е адекватна в необичайната ситуация. В цялата суматоха, която се получи, почти никой не забеляза, че DJ Дончо е станал „джиджей” в надписите на екрана.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хампарцумян за пакета от мерки заради високите цени: Не е работа на КНСБ да се бърка в тези неща
Дата: 07/04, 21:57
Как се правят здрави нерви?
Дата: 07/04, 21:40
Първи европейски лидер потвърди присъствие на парада на 9 май в Москва
Дата: 07/04, 21:32
Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 07/04, 21:30
Хиляди иранци правят живи щитове около мостове и електроцентрали
Дата: 07/04, 21:272 Коментара