През нощта валежите ще спират, най-късно в източните райони и облачността от запад ще се разкъса и намалее. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-югозапад. Минималните температури ще бъдат между 0° и 5°, в София – около 1°. Утре ще преобладава слънчево време. От запад облачността ще се увеличава и по-късно след обяд в западните райони ще завали дъжд. Ще духа слаб до умерен вятър от юг-югозапад. Максималните температури ще бъдат между 11° и 16°, в София – около 11°.
В планините облачността от запад ще се увеличава и по-късно след обяд в Рило-Родопския масив и Западна Стара планина ще завали дъжд, над около 2000 метра - сняг. Ще духа умерен, временно силен вятър от юг-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 9°, на 2000 метра – около 2°.
По Черноморието ще преобладава слънчево време. Ще духа до умерен югоизточен вятър. Максималните температури ще бъдат 10°-15°. Температурата на морската вода ще е 5°-7°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Ивайло Мирчев: Всички шефове на областните дирекции на МВР трябва да бъдат уволнени
Дата: 13/02, 21:26
Психолог: Обществото в момента е като един тревожен мозък
Дата: 13/02, 21:25
Нови четири вековни дървета са обявени за защитени
Дата: 13/02, 21:12
Олимпийски гаф: Германски медалист не вдигна телефона на Мерц
Дата: 13/02, 21:05
Цветан Цветанов: Не трябва да се изключва версията шестимата да са били убити
Дата: 13/02, 21:021 Коментар