Редактор: Недко Петров
Стопкадър 7/8 TV
Пребитият областен координатор на „Величие“ за Гоце Делчев и региона проговори за инцидента. Преди него зам.-председателят на парламентарната група на партията Красимира Катинарова потвърди и причината за побоя над Станислав Жулев. Инцидентът е станал, докато Жулев е снимал репортаж за фекални води, изтичащи от частен имот в напоителен канал.
Видях спряла кола, излезе един човек с 50-метров дървен прът и започна да ме налага. Каза ми: Какъв си ти, и аз имам семейство, тук е къщата, сега ще те заколя. Почна да ме налага и ме налага около 10 минути. Честно казано, и на мен ми е трудно да разбера как съм успял да се защитя с ръцете си. Те, разбира се, са доста надути, имам и едно счупване на лакътя и разкъсвания по главата, призна в предаването на Крум Савов пребитият Станислав Жулев.
Това е жесток побой, но побоят беше малката работа. За мен е важното е, че останах жив, тъй като човекът изглеждаше сериозен и можеше да завърши с убийство. Каза: Сега ще те заколя, ще те утрепя. После ме вкара в напоителния канал, и ми каза: Сега ще те давим. Човекът до него беше по-благосклонен, и тогава ме оставиха. Казаха ми 5 минути да стоя тук и да тръгвам. Така излязох само с наранявания, заяви още по 7/8 TV Станислав Жулев.
Последният уточни, че по-късно е установено, че е пребит от съпруга на главния архитект на Гоце Делчев Ани Мирчева.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Ники Кънчев: Китарата на Личо Стоунса е символ на бунта на младите през 70-те години
Дата: 27/01, 10:00
Разработиха нов вид витамини
Дата: 27/01, 10:00
Втори ден БНБ е "под обсада" за колекционерска монета в евро с трамвай
Дата: 27/01, 10:00
Оля Малинова обясни абсурд в законите: Ако Азис се омъжи в САЩ, няма проблем в България да се ожени
Дата: 27/01, 09:57
Пожар в Плевен унищожи гараж и апартамент
Дата: 27/01, 09:56