Кадър Тик Ток
Германската дясна активистка Наоми Зайбт, добила популярност като „анти-Грета“, е подала молба за политическо убежище в Съединените щати.
Тя заяви, че в родината си е подложена на преследване заради своите възгледи, съобщи Фокс нюз.
„През 2024 г. разбрах, че германските специални служби ме шпионират. Крайнолеви активисти ме заплашиха с убийство. Отидох в полицията, но ми казаха, че докато не бъда убита или изнасилена, не могат да направят нищо. Така че, въпреки заплахите, не получих защита от властите на Федералната република“, заяви тя.
25-годишната Зайбт е поддръжник на крайнодясната партия „Алтернатива за Германия“.
Тя определя глобалното затопляне като измислица, отправя остри критики към Грета Тунберг и твърди, че е подкрепяна от Илон Мъск.
Наоми бе категорична, че завръщането ѝ в Германия представлява заплаха за нея.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Варненски митничари задържаха близо 5500 контрабандни тенджери, тигани и стелки за коли в контейнер от Китай
Дата: 27/08, 10:20
А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 27/08, 10:20
Спасител за мъртвото вълнение след трагедията с дете край Созопол: Морето не се оправя, когато си тръгнем, теченията остават
Дата: 27/08, 10:08
Жена безпричинно потроши арт фигури на деца в центъра на Любимец
Дата: 27/08, 09:581 Коментар
Слави Ангелов: МВР, силовите структури и специалните служби са само наблюдатели на процесите в организираната престъпност в България
Дата: 27/08, 09:532 Коментара