Кадър Х
С прекъсването на интернет връзката в Иран и прекъсването на телефонните линии, оценката на демонстрациите от чужбина става все по-трудна. Но според американската агенция Human Rights Activists News Agency броят на жертвите в протестите е нараснал до най-малко 72 убити и над 2300 задържани.
Други съобщения, макар и непотвърдени, посочват, че броят на жертвите е в стотици, позовавайки се на местни лекари в Иран, предава Фокус.
Свидетел от западната част на Иран е заявил пред Reuters, че Ислямската революционна гвардия е разположена и открива огън в района, от който свидетелят говори.
По-рано вестник Telegraph съобщи, че върховният лидер аятолах Али Хаменей е поставил Ислямската революционна гвардия в най-висока степен на готовност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп изключва възможността за преговори с ирански официални представители
Дата: 13/01, 23:00
Съдят Хулио Иглесиас за сексуални посегателства и изнасилвания
Дата: 13/01, 22:501 Коментар
Катастрофа и още един блъснат велосипедист във Варна
Дата: 13/01, 22:401 Коментар
Очаква се в сряда Николай Младенов ще бъде обявен за "върховен представител" за Ивицата газа
Дата: 13/01, 22:30
Начало на дербито Нюкасъл - Манчестър Сити
Дата: 13/01, 22:20