кадър Нова тв
Заради влошените метеорологични условия електрозахранването в болницата в Гълъбово е било прекъснато в неделя вечерта. В продължение на няколко часа лечебното заведение е останало без ток и отопление. Аварийни екипи работиха на място, за да отстранят аварията.
„Лечебното заведение е било без ток около 5 часа. Агрегатът на болницата е бил задействан и всички жизненоважни отделения – като хирургичното, са били захранени с електричество”. Това заяви пред Нова тв заместник-кметът на Гълъбово Пламен Бараков.
Причината за липсата на ток са едновременни аварии на два електропровода. „Сривът е станал заради силния вятър, обилния снеговалеж и мокрия сняг. В целия регион имаше аварии заради лошите метеорологични условия. До около 2 – 2:30 часа електрозахранването навсякъде е възстановено”, обясни Бараков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Гърция се намеси във войната: Изтребители свалиха ирански дронове над Ливан
Дата: 04/03, 11:44
НС отхвърли на първо четене промени в Закона за гражданска регистрация
Дата: 04/03, 11:38
САЩ започнаха операция и в Еквадор
Дата: 04/03, 11:37
12 екипажа се включиха в 70-а юбилейна ветроходна регата "Трети март" - Варна 2026
Дата: 04/03, 11:30
Експлозия разтърси североизточната част на Техеран
Дата: 04/03, 11:24