Нападателят Виктор Драголов е напуснал „Спартак 1918“ самоволно, съобщи треньорът на вратарите Илко Станчев на редовната пресконференция днес. Драголов се е прибрал в Стара Загора.
„Той си тръгна в сряда, без да дойде в съблекалнята да си вземе довиждане с мен. Днес също го няма, така че явно има други планове“, каза Станчев.
Последният уточни, че намиращият се на проби Борис Борисов от „Преслав“ също няма да подпише договор. „Оказа се, че контузията в коляното, която получи в проверката с „Черноморец“ в Поморие, е тежка. Предстои му дълго лечение и негово право е да избира как да го проведе“, заяви още Станчев. Треньорът уточни, че в спортно-техническия щаб са доволни от желанието и старанието на играчите срещу „Черноморец“.
„На този етап още сглобяваме състава, момчетата са едва от две седмици заедно и трябва време. Голямата ни цел е нашите футболисти да играят със самочувствие напролет“, завърши Станчев.
Ямал отправи послание в Инстаграм
Дата: 12/05, 02:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30
УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10