Депутатите няма да изслушват Петкова за евентуална гаранция за заем за Украйна


Дата: 10/12, 10:11

Булфото

Народното събрание отхвърли всички предложения за допълнителни точки в дневния ред, внесени по реда на член 47 от правилника.

Първо беше отхвърлено искането на депутатa Петър Петров за изслушване на финансовия министър Теменужка Петкова относно информацията за евентуална българска гаранция от 1,2 млрд. лева по бъдещ заем за Украйна.

Не беше подкрепено и предложението на Йордан Цонев и Станислав Анастасов от "ДПС - Ново начало" да се обсъжда законопроект за закриване на Антикорупционната комисия.

Отхвърлени бяха и три отделни искания за включване на разрешения за наказателно преследване срещу депутатите от "Възраждане" Ивайло Чорбов, Славчо Крумов и Никола Димитров.

Две допълнителни предложения - във връзка с дела срещу Йордан Тодоров и Джeйхан Хасанов Ибрямов - също не бяха допуснати до гласуване, защото парламентът вече се е произнесъл по тях, предаде БНР.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Румънският президент от Париж: Ако Украйна бъде победена, ще станем съседи с Русия и тогава всичко ще се промени
Дата: 10/12, 11:20

Магнезий за бързо реагиране
Дата: 10/12, 11:20

Георги Илиев: Берк е бъдещето на Черно море
Дата: 10/12, 11:19

Митата дават ефект: САЩ съживиха автомобилното си производство
Дата: 10/12, 11:19

Победителят в „Игри на волята” Миро качил 13 кила в Резиденцията
Дата: 10/12, 11:19

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия