Само двама бяха участниците в протеста срещу войната по пътищата във Варна


Дата: 02/11, 15:04

Снимка: Булфото

Сдружението „Ангели на пътя“ организира днес национални протести в памет на Мартин Димитров от село Антон, загинал при нелегална гонка. Демонстрации се проведоха пред съдебните палати в София, Варна и други градове, както и в самото село Антон.

Във Варна пред Съдебната палата се събраха само двама души, сред които беше Нели Петрова – майката на малката Лора, загинала на пешеходна пътека преди 14 години.

„Хората от отговорните институции трябва да се поставят на наше място“, сподели Петрова в интервю за Радио Варна.

На протеста присъства и адвокат Мария Димитрова, която редовно организира прояви срещу войната по пътищата и настоява за забрана на движението на автомобили в Морската градина.

„Новак е построил от гробищата парк, а ние от нашия парк направихме гробище“, заяви тя.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Блъснаха и убиха пешеходец край Шумен
Дата: 08/12, 23:301 Коментар

Полицейска акция за 8 декември
Дата: 08/12, 23:20

Оперират Неймар
Дата: 08/12, 23:10

Магнезий за бързо реагиране
Дата: 08/12, 23:10

Проф. Константинов: Печеливш от сегашната ситуация ще бъде всеки нов проект
Дата: 08/12, 23:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия