Мая Иванова: Кадри: Нова ТВ
В Стара Загора в този час има три паралелни прояви - на ДПС, на младежи на ГЕРБ и на „Възраждане”. Всички те са на едно и също място.
По време на събитията мъж излезе на сцената и започна да вика „Оставка”. Събралите се извикаха полиция и мъжът бе изведен от тълпата.
Журналистът на Нова телевизия, Георги Манев се включи на живо и разказа, че митингът започна точно в 18 часа пред сградата на общината в Стара Загора.
Представители на ДПС, представители на ГЕРБ - младежката организация и хора, които традиционно протестират с викове „Оставка“, се включиха също в протеста.
Още в самото му начало един от младежите излезе на самата сцена и започна да вика „Оставка“. Той бе призован да бъде отстранен от полицията. Полиция го отстрани и след това самият протест започна и премина в шествие до сградата на областната управа.
Аз лично не мога да разбера къде е ГЕРБ, къде е ДПС и другите протестиращи - всички са на едно в момента, каза още Георги Манев в репортажа си от Стара Загора.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Строят 5-етажен блок до оградата на Хуманитарната гимназия във Варна
Дата: 09/12, 20:45
Туск: ЕК ще одобри държавната помощ за изграждането на атомна електроцентрала в Полша
Дата: 09/12, 20:36
Такова модерно училище в България не е имало: До плажа, има и басейн
Дата: 09/12, 20:35
Магнезий за бързо реагиране
Дата: 09/12, 20:30
БФС одруса Спартак
Дата: 09/12, 20:22